1

Téma: Návrhy dalších srazů

Kdy? Kde? U koho?
Navrhujte termíny a místa wink

2

Re: Návrhy dalších srazů

ZRAZ BRATISLAVA
(v rozmedzi 22.-25.1., presny zaciatok este doriesime)

- mame u nas v tom termine na vyske prehliadku semestralnych prac, mozem vas posprevadzat, namotavacka na www.vsvu.sk, je tam vselico mozne zaujimave
- cache zacinaju uz par metrov od baraku
- bryndzove halusky a spisska borovicka
- kus historie v meste a nadherny zasivak v podobe kaviarne - antikvariatu
- mozno by sme nasli aj nejaky kus prirody, alebo sa pozreli, ako vyzera Dunaj o par kilometrov vyssie smile
- co zivot prinesie smile

Byvam s rodicmi, ktori su ale voci mojim spolocenskym vycinom velmi tolerantni, skoro ich ani nevidno.
V baraku mozeme hrat na hudobne nastroje, trsat (mam dobry subwoofer), vsetko mozne, susedia su v pohode.
Co sa spanku tyka, vedeli by sme sa tam vmestit aj 10+.

3

matovka napsal:

ZRAZ BRATISLAVA
(v rozmedzi 22.-25.1., presny zaciatok este doriesime)

- mame u nas v tom termine na vyske prehliadku semestralnych prac, mozem vas posprevadzat, namotavacka na www.vsvu.sk, je tam vselico mozne zaujimave
- cache zacinaju uz par metrov od baraku
- bryndzove halusky a spisska borovicka
- kus historie v meste a nadherny zasivak v podobe kaviarne - antikvariatu
- mozno by sme nasli aj nejaky kus prirody, alebo sa pozreli, ako vyzera Dunaj o par kilometrov vyssie smile
- co zivot prinesie smile

Byvam s rodicmi, ktori su ale voci mojim spolocenskym vycinom velmi tolerantni, skoro ich ani nevidno.
V baraku mozeme hrat na hudobne nastroje, trsat (mam dobry subwoofer), vsetko mozne, susedia su v pohode.
Co sa spanku tyka, vedeli by sme sa tam vmestit aj 10+.

To zní hodně lákavě, hlasuji pro!
Jinak "namotavacka" je krásné slovo wink

4

Ja som úúúúplne namotaný. Idem!!!

5

A co dál?
Iva nás zve do Jičína, ale nemáme termín...
Nějaké jiné návrhy?

6

Mozno sa treba spytat Vladky na tie Jeseniky...

7

Megi napsal:

A co dál?
Iva nás zve do Jičína, ale nemáme termín...
Nějaké jiné návrhy?

Jasne ja sa hlasim. Tento vikend nemozem ale buduci by to zatial slo. Je mi jedno ci to bude Jicin, alebo Jeseniky. Ale radsej by som do Jicina

8

Jičín bude fajn, až roztaje sníh, ať můžeme mrknout do skal. Co takhle 2.-4.4. = příprava na Madeiru?

9

culis napsal:

Jičín bude fajn, až roztaje sníh, ať můžeme mrknout do skal. Co takhle 2.-4.4. = příprava na Madeiru?

To budu v Rumunsku sad

10

Len, co sa ubytujem a zistim, co a ako by sa dalo, mozeme spravit aj nejaky nemecky zraz smile

Co je ale uz teraz istejsie, je september - zari = Orava.

Barak vyzera asi takto> http://www.malatina.sk/images/phocagall … ce_004.JPG

Je to tradicna drevenica s vlastnou historiou a minimalnymi upravami; kadibudkou, pecou na drevo, momentalne nefunkcnou studnou v pivnici...
...nejaki styria az piati sa vyspime na posteli, staci si zobrat spacak (zavisi od toho, ako blizko seba vsetci chceme byt), dalsi na spacakoch a karimatkach az do nevidim.

V okoli je zrucanina hradu Liptovsky Starhrad, 11 km od nadrze Liptovska Mara, v dedine je druzstvo s vyrobou mlieka a syrov - cerstve kazde ranko smile pekne vylety do okolia (Prosiecka dolina, Kvacianska dolina, Sielnicka jaskyna). Vhodne aj na bicyklove presuny. V okoli je aj par zaujimavych kesiek smile pozrite na mapke.  Kupele Lucky, alebo bezplatna verzia diera v zemi menom Kalameny s termalnou vodou poskytuju nejaky hygienicky zaklad smile V pripade auta aj moznost vacsich vypadov v ramci celkom maleho a mileho regionu Liptova a Oravy.

Navrhujem, ze by to mohlo byt nieco medzi 5-8 dnami, zaciatkom septembra - zari.
Ako ste na tom vy (sprievodcovia najma) v tomto mesiaci? Ja este neviem, kedy presne, ale skolu este nemam a az koncom mesiaca najskor poficim do zahranicia.

11

A co zajet zase na nějaký Slávkův koncert? Vánoční koncert byl super, brzy bude vítání jara:

27.03.10 19:30   
Nížkovice   
Vítání jara, 11. ročník, sokolovna
Janoušek & Vondrák, + Bokomara, Petra Šany Šanclová, Epy de mye, Where is the summer a další

12

Vyskovice - Nizkovice... ...cista poezia smile

Koncertna zostava zas velmi podobna, chcelo by to trosku obmenit, ci stavime na klasiku ? smile

13

No, hlavně je to dobrá záminka se zase po dlouhé době vidět, ne?

14

Sraz u Ivy 28. - 30. 5. 2010
Budu tam wink bohužel přijedu až v pátek večer, ale rád vás uvidím...

15

Na známosť sa všetkým dáva, že moja maličkosť + Andrejka sa zúčastnia víkendu v Jičíne. Ak by mal niekto záujem mám 3 miesta v aute voľne ... Teším sa yak sviňa ... smile)))

16

Taky se těším wink
Pokud Heňo pojede v podvečerním pátečním čase, pojedu (s Janičkou) s ním, jinak dojedeme vlastím autem.
Mimochodem, píšu z Rovenska - hvězdné čepice už tu nemají wink a pozor... je tu s námi Kristýna wink - nepojede náhodou i na sraz k Ivě?
Zdraví vás Culis a vzkazuje, že k Ivě s radostí také přijede (Srbsko mu padlo).

17

Tak s Ivou som mailoval a predlzime si to s Andrejkou az do pondelka ... Takze kto by chcel moze s nami pobudunut dlhsie ...

18

Zdravim, opat sa vyskytujem v krajinach byvaleho vychodneho bloku, a to az do takeho 25. septembra, ked zase cestujem do Nemecka na dalsi semester...

Asi ste vsetci teraz na letnych dovolenkach v exotickych krajinach, ale ako u vas vyzera september? 3. - 13.9.  pracujem v Brne, to sa vam asi najviac priblizim, ako u vas vyzera nieco cez vikend 18.-19.9? Napadol mi jeden vecer spojeny s premietanim fotiek z exotickych dovoleniek smile a trosku si aj oslavit, ze uz som zas o kusok starsia a zaliat to vsetko dobrymi tekutinami smile

19

Jsem pro ;-)
Zkusíme dopilovat termín, snad v té době budu v Brně.

20

Vyzera to na 15.9. podvecer.

21

Tak 15.9. budu v Brně, to můžeme něco podniknout ;-) v kolik a kde? Vypadá to, že forum nikdo jiný už nečte, tak možná rozešli mail (nezapomeň na Kristýnu).