26

Re: Koncert

Po právě proběhnuvším rozhovoru s Culisem dojednáno, že se všichni vlezeme na noc k Culisovi, ať se netrháme a můžeme pařit dlouho do noci. Slovenská i Pražská sekce se vejde na měkké včetně peřin.
Jinak afterpárty č.3 se bohužel zúčastnit nemůžu - ve středu od 11 pracuji (fuj, to je ale slovo).
Těším se na vás.

27

Re: Koncert

Tak koncert je za námi - myslím, že kdo přijel, nelitoval. Koncert byl v malém počtu posluchačů, tedy takový komorní... v hospodě Bigbít, analogie s hospodou u Štěpničky byla jasná. Navštívil nás i Vilda (a několikrát usnul).
Slávek nám na přání zahrál i Pionýrského vedoucího, ale bohužel nechtěl zahrát hošíka černovlasého sad
Po koncertě, poté, co nám zavřeli hospodu Bigbít, jsme se přesunuli do pivního baru, kde jsme opět vydrželi do zavíračky (do 4).
Nocování u Culise se prokázalo jako funkční, možná ho v budoucnosti ještě využijeme.
Na koncertě nás Slávek pozval na další Vánoční koncert v Kobeřicích (už je to v kalendáři a je zde i nové fórum), tak snad se tam opět sejdeme wink

28

Re: Koncert

Velký dík patří hotelu International Culis Inn za skvělé ubytování...Koncert byl super a v IC Gustav Klimt se pěkně klimbá

29

Re: Koncert

V každém případě to byl příjemný večer. Bylo fajn vás zase vidět. Těším se na další večírek. Omlouvám se za brzký odchod. Bylo to poprvé v mé bohaté kariéře, co jsem odešla z večírku jako první:-) Snad se to už nestane:-)

30

Re: Koncert

International Culis Inn je parada, vdaka za ubytko.
Slavek bol ako vzdy super, krcmove prostredie aspon daktorych pripravilo na nadchadzajuci Silvester v Banate smile

Dakujem za pekny cas smile

31

Re: Koncert

Jen přidávám odkaz na fotky od Heňa