1

Téma: Kdo pojede?

Je to krapet z ruky, ale můžeme jet společně autem z Brna... Tak se hlaste wink

2

Re: Kdo pojede?

To je opravdu řiť, možná až bude do Brna eu-konformní dálnice...:-)

3

Ktore Koberice mate teraz na mysli? Na mape su tri...

4

matovka napsal:

Ktore Koberice mate teraz na mysli? Na mape su tri...

Nemám tušení... bohužel na stránkách Bokomary je napsáno jen Kobeřice, ale pravděpodobně to budou Kobeřice u Brna - v kalendáři je odkaz na mapu...

5

ano, su to tie u Brna, na ich webe je vlavo v rohu banner na tuto akciu... ...a su tam uvedene Koberice u Brna.

6

matovka napsal:

ano, su to tie u Brna, na ich webe je vlavo v rohu banner na tuto akciu... ...a su tam uvedene Koberice u Brna.

Aaaaa tak to je podstatna informacia smile)

7

Tak decka, ja vazne uvazujem ze na tu Bokomaru idem. Budem v tom case v Brne tak by to bola skoda nevyuzit ...

8

Pre tých čo snáď sledujú túto diskusiu: Kobeřice boli opäť vydarená akcia. Každopádne Slávek bol najlepší ... Potom sme asi  do druhej rána hľadali cache smile) a druhý deň sme sa stretli v "Dobrej čajovni"na Římskom námestí. Konec hlásenia v Slovenskom jazyku.

9

...a pokracovalo sa navstevou vypustenej priehrady na treti den a vyprevadzanim kudrnovskeho autobusu smile

fotky z koncertu su na Henovej stranke a mozno este nejake pribudnu? smile

10

Petra Sany Sanclova bola hned po Slavkovi naj:)

11

matovka napsal:

Petra Sany Sanclova bola hned po Slavkovi naj:)

Hej na Slávka sa nepochopiteľne vyprázdnila sála, ale myslím si že o to bola lepšia atmosféra. Pri tom Romanovi Dragounovi mi padala hlava a tuším som nebol sám ...

12

trochu fotiek z koncertu

http://picasaweb.google.com/matovka.mat … nyKoncert#